reede, 14. august 2015

4D kinoelamus

Mõned päevad on taas möödunud ning olen mõelnud, kas saan blogi pidamisega edukalt hakkama. Soovin iga postitust täiustada vähemalt ühe fotoga, kuid peegelkaamera kaasas kandmine ei ole alati sugugi mugav. Jah, mul on nutitelefon (üks vanem LG), kuid minu jaoks on telefon olnud alati helistamiseks.

Nädala algul "moositi" mind, et läheksin seltskonnaga Riiga, kaks päeva mõtlemist, kuid päris kergelt suutsin öelda "EI". Sisetunne aimas midagi ebameeldivat - nüüd tulemus käes. Seltskonnal varastati mõlemad auto numbrimärgid ning politseiga oli sekeldust olnud lausa kaks päeva. Kohale kutsuti lausa tõlk, tuli suunduda kohalikku ARK-i, et saada ajutised numbrimärgid. Oleksin saanud ranna asemel politseijaoskonnas istuda.

Kutsusin noorema õe (12) endale külla, käisime vanema õe (27) juures grillimas, Ahhaa 4D kindos "Katakombe" vaatamas. Loomulikult tuli ka Anne kanali ääres pikutada, kuna õde tahtis randa minna. 4D kino oli tõesti mõnus, isegi täiskasvanule igati huvitav ja natuke ka hirmutav. Soovitan! Nüüd röövin väikese õe Facebooki seinalt postituse illustreerimiseks kinopiletist pildi.
Ahhaa 4D kinopilet
Vahepeal suutsin käia ka juuksuris. Kuid enne blogi nime ning veebilingi kohta selgitus - olin kunagi poolteist aastat blond. Kui eelmise aasta lõpus mõtlesin, et teen uue blogi, soovitas üks väga hea sõber, et nimeks võiks olla Blondiini Päevaraamat. Aga nüüd olin pool aastat brünett ning neljapäeval lasin kergelt punaka läike sisse, päevavalguses tundubki punane, pimedas pruun punase läikega. Ühesõnaga väga huvitav! Tuka lõikasin viltu ette ning juuksed natuke lühemaks ning järku. Endast kahjuks pilte ei ole hetkel, kuid küll kunagi ka neid tuleb.

Samuti pean mõtlema blogi kujunduse peale, kindlasti võtab see oma aja, kuid esmatähtis on siiski harjutada end uuesti sissekandeid tegema.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar